?

Log in

No account? Create an account

ilwin in zviratka

Návrh na srazík... edited

 Takže... doufám, že všichni navrátilci z Chotěboře již plně vnímají ;) a na druhou stranu, že ještě není zcela pozdě na nějaké plánování (čili že už všichni nemají nějaký program na červenec i srpen).
Ráda bych vás (některé znovu některé poprvé) viděla a protože jsem nebyla v Chotěboři a návštěvy "cestou" se v nejbližší době nebudou, mám pro vás návrh na-

Setkání na hradě Helfštýn (www.helfstyn.cz/)

Helfštýn proto, že je víceméně dostupný jak z Prahy tak z Brna (tedy ne přímo hrad, ale výchozí stanice Lipník nad Bečvou) a taky z Rožnova samozřejmě :).
A taky je to - podle mě - pěkné místo na takový letní srazík, no ne? :).
Možné termíny jsou "dva":

1. v době konání Hefaistonu (setkání uměleckých kovářů), které se koná 28. a 29. srpna (mně vychází volná sobota, ale možná si v tu neděli vyberu Q-čko, takže relativně by se snad dalo počítat s oběma dny). 
Na Hefaiston vyrazím každopádně, v případě neúčasti zvířátek tradičně s bráchou.

2. někdy jindy :D, podle chuti a času zúčastněných (připomínám, že mám různě směny, takže sice nemůžu všechny soboty a neděle, zato ale různě můžu všední dny)

bod 1. má výhodu tu, že tam budou kováři a jejich výrobky, nevýhodou pak bude spousta lidí, co tam každoročně na Hefaiston dorazí (dokonce i za škaredého počasí, jak jsme s bráchou zjistili loni).

bod 2. má výhodu v menším počtu lidí (jak předpokládám), i když tam zas nebudou kováří (některé výrobky jsou tam trvale, ale oproti Hefaistonu opravdu jen pár a většina z nich je tam už leta, takže pokud jste na Helfštýně někdy byli, pravděpodobně už jste je viděli).

Měl by někdo zájem?
Byla bych moc ráda, kdyby mohla někdy Zuzka čertisko, protože bych ji taky ráda poznala osobně (kromě toho že pro taky něco má ;), ale to setkání je hlavnější, fakt ^^) a Vlče, ze stejného důvodu (té jsem zas pro změnu něco slíbila já, že :o)).
Zbytek, který jsem nejmenovala konkrétně se snad neurazí a případně se zúčastní. 

Takže se prosím vyjádřete, jestli by byl zájem, čas, atd.
Děkuji za pozornost :)
Vaše malá čarodějka :)

Comments

Jakoby od toho dvacátého tady budu už určitě (pže 21. mám tu hist.akci), ale nevím, kolikátého se vrátím z Anglie. Jestli ne třeba až fakt toho 20. Nebo jestli nebudu mrtvá a nebudu se potřebovat aklimatizovat.
Víš co, já se doma podívám do diáře (a neptej se mě, proč ho nenosím sebou) a napíšu ti, kdy mám ještě volné dny, myslím, že někde v tom červenci by ještě něco sakra být mělo :o))
A až si přesně naplánuju, odkdy dokdy ta Anglie, tak to sem přidám.
Promiň, jsem zmatek a dělám problémy. Domluv se se zvířátky, a já se třeba přidám jen když budu mít volno, abych neblokovala ostatní. A můžu přece i někdy dorazit sama, kdyby to jinak nešlo ;o)
Ok, tak uvidíme.
Předběžně jsme domluvení na ten Hefaiston (aspoň s Dang, snad se přidá i Kleio a některá brněnská zvířátka), což ty každopádně nemůžeš jak jsi psala :)
No a původně jsme to koneckonců plánovali jakože bys přijela jen ty a sem... No prostě někdy to nějak vyjde ať už na hradě nebo jinde, v létě nebo na podzim... Netřeba hrotit :)
teamwork

July 2010

S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Powered by LiveJournal.com