?

Log in

No account? Create an account

ilwin in zviratka

Návrh na srazík... edited

 Takže... doufám, že všichni navrátilci z Chotěboře již plně vnímají ;) a na druhou stranu, že ještě není zcela pozdě na nějaké plánování (čili že už všichni nemají nějaký program na červenec i srpen).
Ráda bych vás (některé znovu některé poprvé) viděla a protože jsem nebyla v Chotěboři a návštěvy "cestou" se v nejbližší době nebudou, mám pro vás návrh na-

Setkání na hradě Helfštýn (www.helfstyn.cz/)

Helfštýn proto, že je víceméně dostupný jak z Prahy tak z Brna (tedy ne přímo hrad, ale výchozí stanice Lipník nad Bečvou) a taky z Rožnova samozřejmě :).
A taky je to - podle mě - pěkné místo na takový letní srazík, no ne? :).
Možné termíny jsou "dva":

1. v době konání Hefaistonu (setkání uměleckých kovářů), které se koná 28. a 29. srpna (mně vychází volná sobota, ale možná si v tu neděli vyberu Q-čko, takže relativně by se snad dalo počítat s oběma dny). 
Na Hefaiston vyrazím každopádně, v případě neúčasti zvířátek tradičně s bráchou.

2. někdy jindy :D, podle chuti a času zúčastněných (připomínám, že mám různě směny, takže sice nemůžu všechny soboty a neděle, zato ale různě můžu všední dny)

bod 1. má výhodu tu, že tam budou kováři a jejich výrobky, nevýhodou pak bude spousta lidí, co tam každoročně na Hefaiston dorazí (dokonce i za škaredého počasí, jak jsme s bráchou zjistili loni).

bod 2. má výhodu v menším počtu lidí (jak předpokládám), i když tam zas nebudou kováří (některé výrobky jsou tam trvale, ale oproti Hefaistonu opravdu jen pár a většina z nich je tam už leta, takže pokud jste na Helfštýně někdy byli, pravděpodobně už jste je viděli).

Měl by někdo zájem?
Byla bych moc ráda, kdyby mohla někdy Zuzka čertisko, protože bych ji taky ráda poznala osobně (kromě toho že pro taky něco má ;), ale to setkání je hlavnější, fakt ^^) a Vlče, ze stejného důvodu (té jsem zas pro změnu něco slíbila já, že :o)).
Zbytek, který jsem nejmenovala konkrétně se snad neurazí a případně se zúčastní. 

Takže se prosím vyjádřete, jestli by byl zájem, čas, atd.
Děkuji za pozornost :)
Vaše malá čarodějka :)

Comments

Jsem navrátivší z Chotěboře a z Belgie, a ještě napůl nevnímám (dneska jsem poprvé po kolika dnech vlezla na LJ) a ještě do toho píšu entries, ale tohle jsem pobrala :o)
Pro sraz bych každopádně byla! Určitě určitě. Jenom ten konec srpna nemůžu, pže mám historii. Na Helfštýn ale klidně, kdykoli jindy v druhé půlce srpna, od dvacátého dál (první půlku budu doufám v Anglii) nebo ještě teď do konce července?
Ještě i v Belgii jsi byla? Jůů a budou fotky? Ehm, jo, to sem vlastně nepatří %D.
Já bych byla skoro víc i ještě pro konec července, abych nejela na Helfštýn a za týden znova (protože na Hefaiston prostě musím ^^) (ale pokud by to nevycházelo jinak, klidně bych i jela jednou a za týden znova na ten Hefaiston :)) ).
Každopádně ještě radši ten konec července, pokud by ti to teda vyhovovalo. Akorát se nějak neozval nikdo jiný, tak nevím, jestli je ještě brzo, nebo mám radši všem poslat upozornění v message...
Každopádně já můžu do toho konce července tyto dny :) :
23.7., 27.7. a 30.7. Osobně bych byla asi nejvíc pro toho 27.7., když už bych měla označit nějaké datum.
V tom srpnu "od dvacátého dál", mi případně vychází toho 20.8. a 24. (pak už je ten Hefaiston 28.).
Jo,, taky jsem to stihla :o) A fotky mám na rajčeti (nepojmenované, pže jsou nudné) a brzy bude i entry, tak se můžeš podívat.
23.7. bych měla mít volno, taky bych mohla, souhlasím s Dang. Nebo pak to září, když srpen nejde.
Srpen jde, vždyť jsem to psala, jen, že ten konec července vyhovuje víc :).
Ale jste dvě pro 23., tak bysme teda mohli dát 23. :), což je teď v pátek jestli se nepletu, ještě by záleželo na počasí, na což je teďka asi ještě brzo.
Takže by to teďka asi chtělo vyhledat vhodné spoje (pro mě připadá v úvahu tak vlak, vám asi taky ne?) a dát to dohromady.
Chtělo by to něco, co bude asi kolem 8, 9 v Lipníku, řekla bych, co myslíte? (teda mluvím k vám dvěma, ne že bych ti začla naráz vykat :D).
Z Lipníku je to na hrad ještě tak hoďka pěšky.
První termín se mi nehodí. - Kecám! Viděla jsem 29.7., ne sprna. Jsem momentálně v horkodeliriu. Jo, první termín můžu. Po 26.8. můžu. :)
Alží navrhuje po dvacátém srpnu... to se zase nehodí mně. První půlku sprnu nemůžu a druhou taky ne, protože 26. mám zkoušku. Září? :)

Edited at 2010-07-16 05:38 pm (UTC)
Viz odpověď na odpověď Alží :).
Tak Alží toho 23. nakonec nemůže, počasí nevypadá nic moc (i když do pátku ještě pár dní je, samozřejmě), ale píšeš, že po 26. můžeš, tak co kdybys (nejlépe i s Méďou samozřejmě) dorazila(y) 28. na ten Hefaiston?
Zatím předběžně proč ne. :)
eeeuh...no, heleďte, nebudu tady od 24. 7. do cca 2. 8. a pak cca 5.-15.8. Hlavní problém ovšem je, že mám takové slušné studijní ultimátum a omezené vycházky, a to až do postupek z historie, tj do 9. září...
miluju Helfštýn! <333 a Hefaiston je taky super ^^ akorátže já vůbec nevím, co budu za tak dlouho dělat... nicméně pokud se domluví nějaký datum a budu ho vědět aspoň dva týdny s předstihem, neměl by pro mě být problém udělat si volno ;))
No ono to momentálně vypadá na toho 23.7., což rozhodně není dva týdny předem %D.
Ale pokud bys nemohla teď (pokud se to třeba kvůli počasí nezruší), jak už jsem psala v entry, Hefaiston je jistý termín, takže ten víš víc než dva týdny dopředu ;) a když nebudeš nic mít, ráda tě tam (samozřejmě případně i Pumu a Zebru ^^) uvidím...
ehm, už to zase na toho 23. 7. nevypadá %D.
Tak řekněme ten Hefaiston? Ale to je ještě dost daleko, to máš pravdu :)
Já jdu provést edit.
:o(
Jsem totiž pitomost, a nedošlo mi, že právě toho 23. odjíždím na historii, zase další (ale je to jedna jediná v měsíci, počítáno podle dní, což je tím víc naštvávací). Takže to musím stornovat.
Respektive - mně stačí dva dny na to, abych to věděla předem, když to nebude někdy v té první půlce srpna, takže - jiná varianta?
Taky třeba dorazte tam jak můžete, a já se přidám někdy jindy někam jinam, samozřejmě...
To nic, splete se občas každý...
No, tak psala jsi "od dvacátého srpna", tak co dvacátého srpna?
Jinak by to teda bylo asi až v tom září nebo někdy (nebo nějaký jiný sraz a na hradě až příští rok)...
Nebo ještě ty další dny co jsem vypisovala v červenci?
Jakoby od toho dvacátého tady budu už určitě (pže 21. mám tu hist.akci), ale nevím, kolikátého se vrátím z Anglie. Jestli ne třeba až fakt toho 20. Nebo jestli nebudu mrtvá a nebudu se potřebovat aklimatizovat.
Víš co, já se doma podívám do diáře (a neptej se mě, proč ho nenosím sebou) a napíšu ti, kdy mám ještě volné dny, myslím, že někde v tom červenci by ještě něco sakra být mělo :o))
A až si přesně naplánuju, odkdy dokdy ta Anglie, tak to sem přidám.
Promiň, jsem zmatek a dělám problémy. Domluv se se zvířátky, a já se třeba přidám jen když budu mít volno, abych neblokovala ostatní. A můžu přece i někdy dorazit sama, kdyby to jinak nešlo ;o)
Ok, tak uvidíme.
Předběžně jsme domluvení na ten Hefaiston (aspoň s Dang, snad se přidá i Kleio a některá brněnská zvířátka), což ty každopádně nemůžeš jak jsi psala :)
No a původně jsme to koneckonců plánovali jakože bys přijela jen ty a sem... No prostě někdy to nějak vyjde ať už na hradě nebo jinde, v létě nebo na podzim... Netřeba hrotit :)
teamwork

July 2010

S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Powered by LiveJournal.com